Олег Скрипка згадав, як у російській школі його називали "хохлом"
"росіяни люблять українців дивною любов'ю" – артист поділився спогадами про життя в росії

Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка / Фото: instagram.com/o.skrypka
Фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка провів шкільні роки в росії, де його називали "хохлом". В інтерв'ю "33 запитання від Люкс ФМ" він розповів, як тоді ставилися до українців і чи підтримує зараз зв’язок із родичами в рФ.
Деталі
Як зізнався співак, у дитинстві він навіть не знав, що існує така країна, як Україна. На літні канікули їздив до родичів у село на Полтавщині, де спілкувався українською, але, повертаючись у росію, переходив на російську. У школі його називали "хохлом", однак, за словами артиста, це не мало негативного чи принизливого значення.
"московити не відокремлювали українців від себе. Вони сприймали українську як "нарєчіє". Загалом і зараз так. росіяни люблять українців дуже дивною любов’ю. Якщо ти не з ними – то тебе готові вбити. Що, власне, і відбувається зараз", – зазначив Скрипка.
Щодо родичів у росії, артист не знає, чи хтось із них досі там мешкає, адже вже давно не підтримує з ними зв’язок.
"У мене вузьке коло родичів. Навіть в Україні я не дуже з ними спілкуюся, бо їх забагато. Якщо витрачати на це час, то ти не будеш ефективним у своїй роботі", – пояснив він.
До 2014 року гурт "ВВ" був дуже популярним у росії, і музикантам навіть "увімкнули зелене світло" через якісну музику, якої, за словами Скрипки, у самих росіян було небагато.
"У 90-х у московитів була стратегія – ділити українців на "хороших" і "поганих". "Погані" – це бандерівці, а "хороших" треба було переманити до себе. "ВВ" входили до когорти "хороших". Нам давали можливість виступати, бо наша музика була потрібна для заповнення ефірів. Наш останній концерт відбувся у санкт-сетербурзі в 2014 році. Квитки розібрали за пів року до події. Але тоді я вже розумів, що це останній виступ у росії – у Криму вже були "зелені чоловічки", – згадав Олег Скрипка.
“Підтримував Україну”: Олег Скрипка поділився спогадами про Девіда Лінча.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!