Скандал із Тонею Матвієнко: Bolt відсторонив водія, але обурення в мережі зростає
Компанія висловила "глибоку стурбованість" нападом на артистку, але критики вимагають реальних дій

Тоня Матвієнко / Фото: instagram.com/tonya_matvienko
Компанія Bolt відреагувала на шокуючий інцидент із побиттям заслуженої артистки України Тоні Матвієнко водієм таксі 30 червня 2025 року, повідомивши про блокування його акаунта після внутрішнього розслідування. Проте заява компанії, опублікована 2 липня під дописом співачки в Instagram, викликала нову хвилю обурення серед користувачів, які вважають заходи недостатніми.
Деталі
"Дії водія неприпустимі. Безпека пасажирів – наш пріоритет. Ми обмежили доступ водія до платформи та готові співпрацювати з поліцією, надаючи всю необхідну інформацію", – заявили в Bolt, наголосивши, що не терплять насильства. Однак підписники Матвієнко розкритикували компанію за брак вибачень і конкретних кроків. "Глибока стурбованість – це не дія", – написала одна з коментаторок.
Український співак Влад Дарвін також різко розкритикував реакцію Bolt. "Відсторонення водія – це не покарання. Де вибачення? Де заходи для захисту клієнтів? Чи готова компанія брати відповідальність за тих, кого наймає?" – написав він у соцмережах, закликаючи до змін у політиці компанії.
Деталі інциденту
Тоня Матвієнко повідомила про напад 1 липня в Instagram, описавши агресивну поведінку водія Bolt. За її словами, таксист зневажливо ставився до неї, ігнорував прохання зачинити вікно через протяг і дозволяв собі грубі висловлювання. "Я попросила зупинити машину, але він відмовив. Довелося відчинити двері на ходу. Після цього водій вийшов і вдарив мене в голову та плече", – розповіла артистка. Поліція затримала підозрюваного, а Матвієнко подала заяву до правоохоронців.
Ситуація викликала резонанс у мережі, де користувачі висловлюють підтримку співачці та вимагають від Bolt жорсткіших заходів. "Це не перший випадок, коли водії поводяться неадекватно. Компанія має переглянути свою систему відбору", – пишуть у коментарях. Скандал підкреслив проблему безпеки в сервісах таксі та поставив перед Bolt питання про реальні зміни в роботі з водіями.
Поліція затримала водія, який побив заслужену артистку України.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!