"Я просто в шоці": Світлану Тарабарову захейтили за фото з Вітвіцькою
Вагітна співачка відповіла своїм хейтерам в Іnstagram

Світлану Тарабарову розкритикували у соцмережі/Фото: tarabarova/instagram
Українська співачка Світлана Тарабарова невдовзі знову стане мамою. У своєму Іnstagram зірка часто публікує фото та ділиться, як проходить вагітність. Однак новий знімок артистки з кумою Соломією Вітвіцькою та дітьми викликав хвилю хейту.
Деталі
На опублікованих кадрах співачка та телеведуча позували разом з дітьми, кумедно показуючи язик та посміхаючись. У коментарях підписники засипали Тарабарову докорами про те, що вона нібито вагітна заради виїзду чоловіка з країни. Також траплялися зауваження щодо поведінки жінок.
У коментарях хейтери пишуть:
- "Скоро з чоловіком поїдуть жити за бугор, от побачите. Тому і третього зробили"
- "Навіщо язики показувати? Дітям можна пробачити, а дорослі до чого? Це некрасиво"
- "Тільки потім не скигліть, що багато дітей та грошей не вистачає"
- "Тримайтеся. Співчуваю. Ви вже як інкубатор"
Однак більшість підписників стали на захист співачки та заявили, що вона виглядає чудово. Сама ж Світлана відповіла на критику в Іnstagram-stories. Вона написала:
Я просто в шоці від коментарів цих "жінок". Я ніколи з таким не зіштовхувалась і хочу за це вам подякувати, моя світла Insta-родина. Я навіть не уявляю, що переживають люди, яким пишуть хейт. А ви – дівчата, коментатори не переймайтеся, я спокійно народжу, схудну і буду щаслива, тому що всередині мене немає злості та гнилі, я вам співчуваю щиро
Раніше ми писали, що співачка Світлана Тарабарова розсекретила стать майбутньої дитини. Зірка влаштувала невеличку ґендер-паті.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!