Режисер поділився новими кадрами Леді Гаги та Хоакіна Фенікса у продовженні "Джокера"
Довгоочікуваний мюзикл "Джокер: Божевілля на двох" вийде у кінотеатрах уже наступного року

Тодд Філліпс поділився новими кадрами з продовження "Джокера"/Кадр з фільму "Джокер", 2019/Warner Bros.
Режисер Тодд Філліпс зробив для шанувальників різдвяний подарунок, поділившись у соцмережі новими кадрами Леді Гаги та Хоакіна Фенікса у продовженні стрічки "Джокер", яка вийшла ще у 2019 році.
Деталі
Філліпс опублікував два зображення: на одному персонаж Хоакіна Фенікса, вочевидь, сидить у тюремній камері (чи психлікарні Аркгема) без гриму; на другому кадрі Леді Гага в образі Гарлі Квін зачаровано дивиться на Хоакіна Фенікса у класичному гримі та костюмі Джокера.
"Бажаю всім веселих свят і прекрасного Нового року. Жовтень 2024", — написав Філліпс у підписі до свого посту в Instagram, нагадуючи про дату прем'єри стрічки. У майбутньому фільмі Хоакін Фенікс повторить свою роль Артура Флека/Джокера, а Леді Гага з’явиться в новому виконанні Гарлі Квінн.
"Джокер: Божевілля на двох" є продовженням психологічного трилера, за який Хоакін Фенікс отримав премію "Оскар" за найкращу чоловічу роль. Як поділився режисер Тодд Філліпс, фільм отримає унікальний жанровий хід й буде музичною стрічкою.
Раніше ми писали, що український фільм про дітей-сиріт став фіналістом фестивалю короткометражного кіно.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!