ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

"Одного літа в Україні": фільм про іноземних добровольців, які воюють за свободу

Кіно та серіали 17:13 - 30 січня 2025

Стрічка від кінооб'єднання "Вавилон 13" розповідає про війну очима бійців Міжнародного легіону ГУР МО

"Одного літа в Україні": фільм про іноземних добровольців, які воюють за свободу

"Одного разу влітку в Україні" / Кадр з фільму

Вже з 30 січня в кінотеатрах України можна буде побачити документальний фільм "Одного літа в Україні" (Summertime in Ukraine) від кінооб'єднання "Вавилон 13". Стрічка розповідає про війну в Україні очима іноземних добровольців, які воюють у складі Міжнародного легіону ГУР МО.

Деталі

Головні герої фільму - бійці підрозділу Ronin Team, які виконують бойові завдання на найгарячіших напрямках фронту. Фільм знятий переважно для американської аудиторії, але має універсальний меседж, який знайде відгук у серці кожного. Він допоможе глибше зрозуміти, чому люди з різних країн обирають боротися за свободу в чужій, але такій близькій за духом Україні.

Режисер стрічки Володимир Тихий зазначає: "Цю стрічку варто подивитися всім українцям. Вона допомагає зрозуміти, як війна змінює людей, зміцнює зв'язки між ними та розкриває їхню стійкість перед труднощами. Крім того, її щирі людські історії здатні зігріти навіть у найпохмуріші дні, нагадуючи, що героїзм і підтримка одне одного завжди мають значення, навіть у найважчі часи".

Фільм розповідає історії кількох добровольців, які за час служби стають справжніми друзями: разом працюють, навчаються та відпочивають. Втім, приходить час випробувань для мужності та вмінь легіонерів. Місяці спекотного літа для них проходять не просто. А високий темп тренувань і служби витримують не всі новобранці. Тим часом з фронту надходять тривожні новини про наступ росіян. Як розвиватиметься їхня доля та які виклики стоять перед іноземцями в Україні - дивіться у кіно вже з 30 січня.

Режисерка фільму Анастасія Тиха коментує: "Ми провели все літо разом із командою, спостерігаючи за підготовкою та повсякденним життям легіонерів. На власні очі побачили виклики, з якими стикаються іноземці в Україні, і спробували зрозуміти, що мотивує їх залишити свої домівки, аби стати частиною цієї боротьби. Я була абсолютно вражена і глибоко зворушена, зустрівши цих неймовірних людей з усього світу. Їхня рішучість, відданість і людяність надихають. Я сподіваюся, що глядачі зможуть відчути цю силу та щирість через нашу стрічку".

Фільм "Одного літа в Україні" - це важливий документ, який розповідає про силу духу та відданість людей, які приїхали з усього світу, щоб допомогти Україні захистити свою свободу. Стрічка вже доступна для перегляду у понад 100 кінотеатрах по всій країні.

Джекі Чан намагається врятувати малюка панди у трейлері нової комедії "Панда патруль".

Джерело: ГУР

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин