Попросив натхнення у Івасюка: MELOVIN розповів, як виникла пісня до Євробачення-2024
Артист написав композицію про мрійників

MELOVIN презентував нову пісню "Dreamer": Instagram співака
Популярний епатажний співак MELOVIN уже втретє відправився на Нацвідбір до Євробачення-2024. Артист кидає виклик і з впевненістю заявляє, що йому є ще що показати світу.
У 2016 році Костянтин Бочаров, якого всі знають як MELOVIN, взяв участь у Національному відборі. Пісня Wonder сподобалася глядачам, однак забракло балів від суддів, щоб представити країну. Але це не зупинило юного хлопця. Вже через два роки він знову подався у Нацвідбір, але цього разу історія закінчилась хеппі-ендом. Артист виборов перемогу на прослуховуваннях з піснею Under The Ladder і представив Україну на Євробаченні-2018 у Лісабоні. Там він посів 17 місце у фіналі. Він вразив глядачів своїм виглядом.
Співак продовжував далі дивувати публіку вчинками. У липні 2021 року він на сцені фестивалю Atlas Weekend поцілував дівчину, а потім хлопця. На завершення він обгорнувся прапором ЛГБТ. Таким чином, MELOVIN здійснив камінг-аут та зізнався про свою бісексуальність.
Історія з Євробаченням продовжується, оскільки артист утретє подався на Нацвідбір. Він написав пісню Dreamer у липні, під час поїздки у Львів, за день до масованого обстрілу.
У той день, я пішов на кладовище, на могилу Володимира Івасюка. Це легендарна людина, яку знищила радянська влада. Підійшов до пам'ятника Івасюка – він стоїть у повний зріст, а позаду нього рояль. Я взяв його за руку і сказав: "Маестро, дайте мені натхнення на написання пісні". Це до мурашок просто… я повернувся у готель, піднявся на оглядовий майданчик і в голові заграла музика від початку і до кінця
Раніше ми писали, що авторка хітів 2010-х змагатиметься за право представляти Данію на Євробаченні-2024.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!