ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Глядачі Нацвідбору на Євробачення-2024 зібрали 2 млн грн для ЗСУ

Музика 18:05 - 20 березня 2024

Понад 37 000 українців зробили свій донат

Глядачі Нацвідбору на Євробачення-2024 зібрали 2 млн грн для ЗСУ

Глядачі Нацвідбору на Євробачення-2024 зібрали 2 млн грн / Фото: Instagram/suspilne.eurovision

Під час фіналу Національного відбору на Євробачення-2024 глядачі продемонстрували не лише свою любов до музики, але й єднання та небайдужість до проблем України. Завдяки донатам вдалося зібрати 2 381 837 грн, які будуть використані для розмінування Харківської області.

Деталі

Понад 37 000 глядачів відгукнулися на заклик ведучих та перейшли за QR-кодом, розміщеним на екрані, щоб зробити свій внесок у цю важливу справу. Зібрані кошти були використані для придбання 19 підривних машинок "Вихор" та 70 металодетекторів Gauss MD у повній комплектації.

Придбане обладнання Державній спеціальній службі транспорту для мобільних груп гуманітарного розмінування передали голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська та Сергій Притула.

Нагадаємо, що на конкурсі Євробачення-2024, яке пройде у Мальме (Швеція), Україну представить дует співачок alyona alyona & Jerry Heil.

Також ми розповідали, що відомий український режисер створить номер для країни, яка 30 років не була на Євробаченні.

Джерело: МКІП

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин