ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ароматна, вершкова пасочка. Не липне і не кришиться: відеорецепт

Рецепти 12:18 - 22 квітня 2024

Покроковий відеорецепт приготування Ароматна, вершкова пасочка

Не липне і не кришиться, а ще ця безбілкова глазур дуже смачна і схожа на маршмелоу. Є опис рецепта та рекомендації щодо приготування Фото: скрін

Не липне і не кришиться, а ще ця безбілкова глазур дуже смачна і схожа на маршмелоу. Є опис рецепта та рекомендації щодо приготування Фото: скрін

Ароматна, вершкова пасочка. Не липне і не кришиться, а ще ця безбілкова глазур дуже смачна і схожа на маршмелоу.

Що треба:

  • 10% вершки 200 г
  • яйця 3 шт
  • свіжі дріжджі 25 г
  • цукор 230 г
  • розтоплене вершкове масло 120 г
  • родзинки 100 г
  • просіяне борошно 650 - 700 г

Приготування:

Всі інгредієнти мають бути кімнатної температури, а вершки теплими. Аби під час вимішування збирати тісто до купи я використовую шпатель, але також можна використовувати силіконову лопатку або звичайну ложку (поверхню трішки присипайте борошном.

Пасочки формуйте так, щоб сухофрукти не були зверху, а форми заповнюйте на 1/3 і не більше; під час розстойки тісто має підійти аж до країв. Формочки краще змастити вершковим маслом, тоді папір легко відійде. Готовим пасочкам обовʼязково дайте час охолонути.

Випікати у режимі верх/низ при 160° протягом 25 хв, потім при 170° ще 5 хв.

Перекус у лаваші: швидкий відеорецепт від tanya.perchik.

Джерело: albik.food

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин