Цікавий варіант улюбленого торта: спробуйте "Наполеон" з шоколадним кремом
Варто спробувати

Торт "Наполеон" з шоколадним кремом / Фото: Instagram @iriska_dimitrova
Торт "Наполен" це справжня класика. Однак, чому б не спробувати новий цікавий його варіант, з шоколадним кремом? Рецептом поділилась фудблогерка Іриска Дімітрова.
Інгредієнти:
- 1 кг листкового тіста
- 3 ст молока (750 мл)
- 180 г цукру
- 3 яйця
- 3 ст л борошна/кукурудзяного крохмалю (з малюсінькою горкою)
- 20 г ванільного цукру
- 100 г вершкового масла
- 100 г чорного шоколаду
Приготування:
- Шар листкового тіста товщиною приблизно 3 — 4 міліметри (якщо товще- розкатати) розрізаємо на 4 рівних прямокутника.
- Випікаємо в духовці при температурі 200 ° 13 — 15 хвилин.
- Потім кожен корж розділяємо на 2 частини і підсушуємо в духовці ще по 5 хвилин. Виходить 8 коржів, 2 з них покришимо на крихту для посипки.
Крем
- Молоко змішуємо з цукром, постійно помішуючи доводимо до кипіння.
- Яйця змішуємо з борошном, щоб не було грудочок. До яєць з борошном вливаємо гаряче молоко з цукром тоненькою струйкою, постійно помішуючи.
- На малому вогні доводимо крем до загустіння, постійно помішуючи. Крем не повинен бути занадто густий, коли він охолоне, він загусне ще більше.
- Знімаємо крем з вогня і додаємо ванільний цукор, шоколад, вершкове масло, перемішуємо накриваємо плівкою в контакт. Залишаємо повністю охолонути.
Збираємо торт корж, крем ,корж, крем і так, поки не закінчиться коржі. Зверху обмазуємо кремом з усіх боків і присипаємо крихтою, залишаємо на 6 — 8 годин холодильнику.
Смачного!
Раніше ми ділились рецептом Моті з морозивом вдома: смачний екзотичний десерт своїми руками.
Джерело:
Іриска Дімітрова
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!
Читайте також
Головне за сьогодні