ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Зменшення цін виробників у Єврозоні дає надію на зниження рівня інфляції

Економіка 21:48 - 03 серпня 2023

Ціни виробників скорочуються вже шостий місяць поспіль

Зменшення цін виробників у Єврозоні дає надію на зниження рівня інфляції

Зменшення цін виробників у Єврозоні дає надію на зниження рівня інфляції/Фото: Kevin Dietsch/Getty Images

Євростат заявив про зменшення цін виробників у Єврозоні. Про це пише у своєму Тelegram голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Деталі

Зокрема, ціни у Єврозоні скоротились:

  • у червні порівняно з травнем – на 0,4%
  • у річному вимірі – на 3,4%

Це більше, ніж прогнозували експерти, які були опитані агентством Reuters (вони очікували -0,2% і -3,1% відповідно).

За словами Гетманцева, ціни виробників скорочуються вже шостий місяць поспіль, насамперед завдяки зменшенню вартості енергоносіїв. Ця новина закладає підґрунтя для подальшого зниження рівня інфляції.

Раніше ми писали, що Україна протермінувала виконання двох пунктів з меморандуму МВФ. При цьому наша держава ще може встигнути виконати поставлені вимоги до наступного перегляду програми фінансової допомоги.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин