ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ляшко розповів, коли до українських лікарень потраплять таблетки від Covid-19

Здоров'я 11:17 - 06 лютого 2022

МОЗ закупило британський препарат "Молнупіравір"

Таблетки від коронавірусу прямують в Україну

Таблетки від коронавірусу прямують в Україну/Фото: Реxels

Близько 300 тисяч курсів британських пігулок від коронавірусу "Молнупіравір", виробництва компанії Merck, закупило українське МОЗ. За даними міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, частину лікарських засобів уже доставили в Україну.

Деталі

Як розповів глава МОЗ, закуплені препарати вже прибули літаком із Стамбула. За словами Ляшка, поки що привезли 60 тис. препаратів. Міністр розповів, коли таблетки потраплять у регіони:

Думаю, з понеділка, 7 лютого таблетки почнуть розвозити у лікарні

"Молнупіравір" – препарат прямої дії. Його слід приймати з перших днів зараження коронавірусом. Таблетки рекомендують пацієнтам, які перебувають у зоні ризику – зокрема, людям із цукровим діабетом, надмірною вагою, хворобами серця та тим, хто старше 60 років.

Препарат блокує фермент, необхідний коронавірусу SARS-CoV-2 для відтворення генетичного коду, і заважає його поширенню, а також зменшує ризик складного перебігу хвороби. Його розробила фармацевтична компанія Drug Innovation Ventures at Emory (DRIVE) в Університеті Еморі. МОЗ України зареєструвало "Молнупіравір" для екстреного застосування у січні 2022 року.

Раніше ми писали, що у ПАР розробили свою вакцину Modernа від Сovid-19. Вони дещо скопіювали відому вакцину та випустили власну версію.

Джерело: Избирком

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин