В Україні всі охочі зможуть повністю вакцинуватися до кінця року – Ляшко
Головний санлікар повідомив, що в місяць в Україні можна робити 5 мільйонів щеплень

Фото: МОЗ
Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що до кінця 2021 року всі охочі українці зможуть отримати дві дози вакцини від коронавірусу.
Ляшко підкреслив, що в Україні реально в місяць робити п'ять мільйонів щеплень, якщо не буде збоїв з поставками вакцин.
Головний санітарний лікар також зазначив, що в Україні зривали кампанії імунопрофілактики у 2008, 2015 та 2018 роках, але кампанію з Covid-вакцинації зірвати не вдасться.
Станом на 11 березня в Україні вакцинували 38237 чоловік. Зараз проходить перший етап кампанії вакцинації, при якому щеплення роблять медичним працівникам та військовим.
Зазначимо, що в країні зростає захворюваність на Covid-19, зокрема побільшало випадків, які потребують госпіталізації
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!