Лубінець розповів, як допоміг відновити права 5 жінок: постраждали від торгівлі людьми
Офіс Омбудсмана відреагував на тривожні новини та допоміг постраждалим жінкам повернути їхні законні права

Лубінець розповів, як його представники допомогли відновити права 5 жінок / Фото: t.me/dmytro_lubinetzs
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець розповів 14 травня про відновлення законних прав 5 жінок, які постраждали через торгівлю людьми.
Деталі
Він уточнив, що подібні події були зафіксовані в Закарпатській та Одеській областях — саме в цих регіонах жінок втягували в небезпечну ситуацію.
Правоохоронці викрили чоловіків, які організували злочинну схему
Підозрювані знаходили українок, які потрапили у скрутне становище, а потім шляхом обману зловмисники збиралися відправити їх на секс-роботи.
Представники Національної соціальної служби відреагували на втручання Омбудсмана, тож жінки змогли отримати статус постраждалих від торгівлі людьми.
Це забезпечить їм не лише фінансову допомогу від держави, а й інші соціальні послуги, зауважив Лубінець.
Працюємо кожного дня задля захисту та відновлення прав всіх наших громадян!
Раніше Омбудсман пояснив, куди звернутися українцям за захистом своїх прав за кордоном.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!