За 9 місяців 2023 року працівники Держмитслужби виявили порушень на суму 7,1 млрд грн: деталі
За результатами розгляду справ судами накладено стягнень на суму понад 1,7 млрд грн (конфіскація – 906 млн грн, штрафи – 824 млн грн)

Працівники митниці вилучили предметів правопорушень на суму майже 613 млн грн/Фото: John Moore/Getty Images
Працівники Держмитслужби за 9 місяців 2023-го виявили порушень митних правил на суму 7,1 млрд грн. Про це пише Державна митна служба України.
Деталі
Протягом січня-вересня 2023 року було виявлено 9162 порушення митних правил із вартістю предметів правопорушень на суму понад 7,1 млрд грн (вартісний показник збільшився майже в 3 рази, порівняно з аналогічним періодом минулого року).
Працівники митниці вилучили предметів правопорушень на суму майже 613 млн грн. Зокрема:
- промислових товарів на 444 млн грн
- продовольчих товарів на 61 млн грн
- валюти на 66 млн грн
- транспортних засобів на 42 млн грн
Безпосередньо митницями розглянуто 2540 справ про порушення митних правил.
Застосовано адміністративних стягнень у вигляді штрафу на суму 87 млн грн, з яких стягнуто до Держбюджету 54 млн грн. Також на розгляд до суду митницями передано 5018 справ про порушення митних правил на 4,3 млрд грн.

Раніше ми писали, що митники вилучили посилку, заповнену культурними та історичними цінностями.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!