ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

В Єрусалимі знайшли найдавніші екземпляри колекції часів царя Соломона

Наука 14:54 - 07 липня 2021

Деяким останкам близько 80 мільйонів років

В Єрусалимі знайшли найдавніші екземпляри колекції

Фото: Getty Images/Автор - Amir Levy

У місті Давида, яке є найстарішим районом Єрусалиму, вчені знайшли схованку, якій близько 2900 років. У схованці було виявлено рибні останки і зуби стародавніх видів акул, швидше за все знахідки є зразками колекції.

Незвичайна колекція налічувала останки 14 видів риб і майже 40 зубів та хребців акул і скатів. Спочатку вчені прийшли до висновку, що знахідка є залишками їжі. Однак при вивченні кісток експерти визначили, що деякі зуби належать виду акул, які вимерли близько 66 мільйонів років тому, а найдавнішим останкам близько 80 мільйонів років.

Фото: Thomas Tütken et al

Вчені не були впевнені, що знахідка є екземплярами колекції. Однак більш ретельне вивчення показало, що останки були привезені здалеку - можливо, з пустелі Негев і на них немає слідів зносу. Можливо, ці останки використовували в якості прикрас або грошей.

Раніше ми інформували, вчені виявили стародавню статуетку, якій понад 51 тисячу років.

Джерело: 24tv

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин