Воював з самого початку: що відомо про військового, на якого напали на Буковині
Сухопутні війська розповіли про військового, на якого вчинили напад на Буковині. Він став на захист країна з початку повномасштабного вторгнення

Воював з самого початку: що відомо про військового, на якого напали на Буковині
На тому відео Микола, головний сержант другого взводу, другої роти 108 ОГШБ 10 бригади.
Деталі
Микола воював з самого початку широкомасштабного вторгнення. Боровся за нашу незалежність та знищував ворогів. По стану здоровʼя перевівся продовжувати службу в ТЦК. І от після складного бойового шляху на нього нападають з сокирою.
"Побратим Миколи записав дуже емоційне відео. Нам потрібно навчитись поважати героїв і захищати героїв", - написали у Сухопутних військах.
На Буковині затримали чоловіків, які з сокирами напали на працівників ТЦК. Ними виявились жителі Вижницького району 28-ми та 43-х років. У поліції повідомили, що обидва чоловіки самі прибули під пропускний пункт і спровокували конфлікт. Працівники ТЦК і СП отримали тілесні ушкодження. Відкрито кримінальну справу за ч. 4 ст. 296 ККУ - Хуліганство.
Досудове розслідування триває. Також викликають питання дії інших військових і поліцейських, які були там і не втрутилися в конфлікт.
Читайте також, їхали як оселедці у бочці: біля кордону з Румунією затримано мікроавтобус із 34 ухилянтами.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!