У Дніпропетровській області закривають школи, ТРЦ, спортзали і кафе
Для ряду закладів зроблять виключення

Фото: pixabay.com
Дніпропетровська область з 18 жовтня перейшла в червону зону карантину. Через це школи, вузи, торгові центри і кінотеатри припиняють роботу, а в кафе і ресторанах закривають зали.
Рішення про посилення карантину прийняли за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У нових умовах кафе і ресторани можуть працювати виключно на винос або займатися адресною доставкою замовлень.
Повністю припиняють роботу кінотеатри, театри, навчальні заклади, фітнес-центри, басейни, спортзали, непродовольчі магазини та ринки, установи культури. Виняток зроблено для початкових класів в школах, дитячих садів, офіційних спортивних заходів, історико-культурних заповідників. Також жорсткий карантин не поширюється на заклади, в яких 100% співробітників і відвідувачів отримали дві дози вакцини від коронавірусу.
Раніше в Україні знизився темп вакцинації.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!