ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Дніпрі вводять нові правила для перевезення пільговиків у громадському транспорті

Суспільство 18:48 - 16 листопада 2021

Нововведення набуде чинності 18 листопада

Люди

У Дніпрі для пільговиків запроваджують обмеження на проїзд у транспорті/Фото: Omar Marques for Getty Images

У Дніпрі запроваджують нові правила для перевезення пільговиків у громадському транспорті. Карантинні обмеження набудуть чинності у четвер, 18 листопада.

Рішення про запровадження нових правил було ухвалено під час спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня. Тепер пасажири, які мають пільги, зможуть безкоштовно проїхати у громадському транспорті з 10:00 до 15:00.

У Дніпропетровській міській раді повідомляють, що рішення спрямоване на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території міста. Дніпро знаходиться в "червоній" зоні та займає лідируючі позиції щодо інфікування Covid-19.

Раніше ми повідомляли, що з 18 листопада до "червоної" зони перейде ще одна область.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин