У Лаврі виявили дивні манекени під час огляду. Фото
Представники комісії від Мінкульту змогли провести огляд деяких приміщень, незважаючи на перешкоджання парафіян Московського патріархату

Члени комісії під час огляду Лаври знайшли дивні манекени / Фото: Sean Gallup/Getty Images
Києво-Печерська лавра вже котрий тиждень залишається в епіцентрі новин. Представників спеціальної комісії не пускали до приміщень обителі, а віряни навіть влаштовували бійки. Цього разу членам групи від Міністерства культури все-таки вдалося провести огляд деяких будівель. Побачене їх вразило.
Деталі
Як повідомила під час національного телевізійного марафону голова комісії з питання передачі майна святині Мар'яна Томін, під час огляду було знайдено манекени специфічної конструкції.
Це манекени, на яких здійснювалися, я так розумію, заміри... Начебто це обриси людського тіла з неймовірно неприродним животом

Для кого призначалися вони - невідомо. Вона додала, що деякі швейні машинки вже перебували в упаковці.
Частина цих машинок була вже упакована, далі все стояло в ящиках... Тобто, схоже на те, що вони не вивезли залишки того майна, яке там у них залишилося...Тобто, схоже на те, що вони не вивезли залишки того майна, яке там у них залишилося
Представники Московського патріархату перетворили одне з приміщень на якусь подобу швейного цеху, де й виявили "пузаті" манекени з великими животами.
Найімовірніше, їх використовували для пошиття одягу священнослужителям УПЦ МП, деякі з яких не відрізняються субтильною статурою.
Нагадаємо, 30 березня Києво-Печерська лавра офіційно повернулася у власність держави. В уряді визнали недійсним указ Кабміну часів екс-президента-втікача Януковича.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!