Успішно уражено нафтобазу у волгоградській області рф та низку цілей на ТОТ
Масштабні удари по логістиці та пунктах управління ворога у тилу та на ТОТ
Ступінь завданих збитків уточнюється
У межах заходів зі зниження наступальних можливостей російського агресора в ніч на 10 січня підрозділи Сил оборони України завдали ураження по нафтобазі «Жутовська» в Октябрському районі Волгоградської області рф. Об’єкт залучався до забезпечення пальним підрозділів окупаційних військ противника.
Ціль уражено. Ступінь завданих збитків уточнюється.
Крім того, на тимчасово окупованій території Запорізької області уражено склад безпілотних літальних апаратів підрозділу зі складу 19 мотострілецької дивізії противника.
Також завдано ураження по пункту управління БпЛА ворога в районі Покровська Донецької області.
Окрім цього, на тимчасово окупованій території Донецької області уражено низку цілей противника, зокрема:
- місце зосередження особового складу 76 десантно-штурмової дивізії (н.п. Курахівка);
- командно-спостережний пункт підрозділу зі складу танкового батальйону цієї ж дивізії (н.п. Гірник);
- пункт управління підрозділу зі складу 41 армії (н.п. Гірник).
У всіх випадках зафіксовано влучання ударних БпЛА по визначених цілях. Втрати противника уточнюються.
Сили оборони України продовжують планомірні дії зі зниження наступального та воєнно-економічного потенціалу російських окупаційних військ і примушення російської федерації до припинення збройної агресії проти України.
Редакція meta.ua раніше повідомляла, що українські захисники перерізали паливну артерію окупантів у Криму. Внаслідок атаки на нафтобазу в селищі Гвардійське під удар потрапив рухомий склад із пальним, що призначався для підрозділів УВ «Днєпр». Це суттєво ускладнить забезпечення загарбників ПММ на фронті. Масштаби збитків для ворога з’ясовуються.
Ще новини за темою, які можуть зацікавити:
- Різдвяний удар по Бєлгороду: ЗСУ уразили нафтобазу окупантів
- Без пального та контролю: Сили оборони вивели з ладу РЛС і пункти управління БпЛА ворога
- ЗСУ вразили Ільський нафтопереробний завод та низку об’єктів на тимчасово окупованій Донеччині
- Удар безпілотників знищив пункт підготовки запусків «Гераней» на території ДАП
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!