ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Віталій Кім розповів, чому російські кораблі маневрують у Чорному морі: "Вони бояться..."

Війна в Україні 16:47 - 10 квітня 2023

Голова Миколаївської ОДА висловив свою думку щодо маневрів росіян

Віталій Кім висловив свою думку щодо патрулювання моря росіянами/Фото:: Instagram

Віталій Кім висловив свою думку щодо патрулювання моря росіянами/Фото: Instagram

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім висловив свою думку щодо того, чому російські окупанти тримають кораблі на бойовому чергуванні у Чорному морі.

Деталі

Російські війська влаштовують маневри у Чорному морі, періодично заводячи свої кораблі на пункти базування та виводячи їх на бойове чергування.

На думку Віталія Кіма, це свідчить не про атаку, що готується, але про побоювання російського командування щодо можливого контрнаступу ЗСУ.

На мою думку, те, що зараз відбувається, то вони чергують не тому, що готуються до атаки. Вони бояться українського контрнаступу та ударів ЗСУ через їхню ефективність.

Також Віталій Кім повідомляє, що росія вивела частину флоту через можливий удар, і лише частина його займається бойовими чергуваннями.

Раніше ми повідомляли, що Віталій Кім потішив шанувальників знімком з дружиною та маленьким сином. Усміхнена родина позувала на тлі квітів та шампанського.

Джерело: РБК-Украина

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин