Уршалович в MMC: військові прогризають оборону ворога, є просування на декілька сотень метрів
росіяни 700 разів обстріляли українські позиції з танків і артилерії на Куп'янському та Лиманському напрямках за минулий тиждень

Залужний опублікував відео, у якому разповідається про підрозділи 79-ї окремої ДШБ ДШВ ЗСУ, які з осені 2022 року утримують один із найскладніших рубежів – Марʼїнку та її околиці
Українські військові на півдні щодня просуваються на сотні метрів. Про це повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович під час брифінгу в Military Media Center.
Деталі
...У надважких умовах замінованої місцевості та вогневого впливу ворога... наші штурмові групи за підтримки танків та артилерії продовжують поступовий рух на південь та південний схід, витісняючи окупантів з української землі. Наші солдати і офіцери буквально прогризають оборону ворога. Щодня ми маємо просування на декілька сотень метрів.
росіяни 700 разів обстріляли українські позиції з танків і артилерії на Куп'янському та Лиманському напрямках за минулий тиждень.
...Агресор своїми діями перевіряв стійкість нашої оборони, намагався прорвати рубежі та вклинитися в бойові порядки. Але всі його спроби не мали успіху та були відбиті українськими захисниками.
Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний опублікував відео, у якому разповідається про підрозділи 79-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України, які з осені 2022 року утримують один із найскладніших рубежів – Марʼїнку та її околиці.
...Протидіємо ворогу завжди. Завжди мужньо стоїмо. Наші хлопці загартовані в боях, пройшли вже багато і «задню» не дають,– зазначає військовослужбовець 79-ї ОДШБр Тарас, описуючи щоденні реалії служби своїх побратимів.
Ворог не лише намагається штурмувати позиції наших захисників із застосуванням піхоти та бронетехніки, але також активно застосовує артилерію та БПЛА.
Командири та побратими-штурмовики з бойовим досвідом постійно передають свої знання та вміння тим, хто приєднується до лав ДШВ.
...Тут усі звичайні хлопці. Хтось кухар, хтось маляр, хтось машини крутив до цього. Можна навчитися всьому. Головне – бажання. Всіх мотивує одне – якнайшвидша Перемога, – зазначає Сергій, командир одного з підрозділів 79-ї ОДШБр.
Опубліковано нові відео роботи захисників на різних напрямках: час для попкорну.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!