ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

"Омікрон" незабаром стане поширенішим, ніж "Дельта" – ВООЗ

Світ 11:13 - 19 грудня 2021

Цей штам швидко поширюється навіть у регіонах з високим рівнем колективного імунітету

"Омікрон" незабаром стане поширенішим, ніж "Дельта" – ВООЗ

У ВООЗ заявили, що "Омікрон" скоро стане поширенішим за "Дельту"/Фото: Christopher Furlong/Getty Images

У Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили, що штам коронавірусу "Омікрон" виявили у 89 країнах світу, і скоро він стане поширенішим, ніж штам "Дельта", який домінує у світі зараз. У ВООЗ зазначають:

Зростання інфікованих "Омікроном" означає, що штам, ймовірно, незабаром обійде "Дельту" і стане домінувальним варіантом у цих країнах.

В організації заявляють, що в країнах, де відбувається передача штаму "Омікрон", кількість випадків зараження зростає вдвічі кожні півтора - три дні. Поки не зрозуміло чи ця мутація поширюється так швидко через уникнення набутого імунітету. Також залишається відкритим питання наскільки кожна окрема з наявних вакцин ефективна проти цього штаму.

Нагадаємо, що в Україні 18 грудня зафіксували перший випадок інфікування штамом "Омікрон".

Джерело: Euronews

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин