Туреччина вводить повний локдаун: як це вплине на відпочинок українців
Карантинні обмеження будуть діяти з 29 квітня по 17 травня

Автор: Chris McGrath/Фото: Getty Images
Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що в зв'язку з новим спалахом Covid-19, змушений ввести локдаун. Обмеження почнуть діяти з 29 квітня по 17 травня.
На території Туреччини буде введена комендантська година. Як повідомляє посол України в Туреччині Андрій Сибіга, українським туристам не варто міняти свої плани, оскільки обмеження не поширюються на іноземних громадян.
Карантин, який триватиме з 19:00 29 квітня по 5:00 17 травня не стосується українських туристів, вони зможуть без обмеження пересуватися між містами, без скупчення людей, відвідувати історичні музеї і інші туристичні об'єкти.
Для туристів продовжують працювати готелі, магазини, музеї і громадський транспорт. У будні дні магазини будуть закриватися о 17:00.
Правила локдауна для жителів Туреччини:
- Комендантська година з 19:00 по 5:00;
- Міжміський громадський транспорт працює з 50% заповнюваністю. Поїздки дозволені тільки при наявності спеціального дозволу від влади;
- Необхідне попереднє бронювання місць в готелях і пансіонатах;
- Закриття навчальних закладів, включаючи дитячі садки.
Раніше ми повідомили, що з 1 травня Болгарія відкриє кордони для туристів.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!