Дар'я Снігур стала чемпіонкою турніру в Пуатьє

Молода українка виграла турнір у Франції

Леся Цуренко вийшла у фінал кваліфікації в Досі
17:10 - 28 лютого 2021
17:10 Леся Цуренко вийшла у фінал кваліфікації в Досі Українка без особливих проблем здолав свою опонентку
Світоліна очолила посів на турнірі в Катарі
18:19 - 27 лютого 2021
18:19 Світоліна очолила посів на турнірі в Катарі Українка стартує з другого кола
Снігур змагатиметься за титул на турнірі ITF у Франції
16:49 - 27 лютого 2021
16:49 Снігур змагатиметься за титул на турнірі ITF у Франції Українка продовжує перемагати в Пуатьє
Українець зіграє в фіналі турніру ITF у Туреччині
16:43 - 27 лютого 2021
16:43 Українець зіграє в фіналі турніру ITF у Туреччині Олексій Крутих побореться за титул на кортах Анталії
Цуренко перервала серію з п'яти поразок
14:13 - 27 лютого 2021
14:13 Цуренко перервала серію з п'яти поразок Українка успішно стартувала у кваліфікації турніру в Досі
Переможниця Ролан Гаррос виграла другий титул
13:17 - 27 лютого 2021
13:17 Переможниця Ролан Гаррос виграла другий титул Іга Свьонтек святкувала перемогу на кортах Аделаїди
Українець Молчанов став переможцем турніру в Казахстані
13:09 - 27 лютого 2021
13:09 Українець Молчанов став переможцем турніру в Казахстані Денис в парі з Олександром Недовєсовим виграв фінал парного розряду
Федерер розпочав підготовку до турніру в Досі
23:41 - 26 лютого 2021
23:41 Федерер розпочав підготовку до турніру в Досі Швейцарський тенісист готується до повернення на корт
Солодких снів. Марта Костюк опублікувала гаряче фото в нижній білизні
22:28 - 26 лютого 2021
22:28 Солодких снів. Марта Костюк опублікувала гаряче фото в нижній білизні Українська тенісистка похвалилася ідеальною фігурою