ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Форвард Полісся змінює клуб. Чорноморець домовився про перехід бомбардира

Спорт

Джері Йока проведе наступний сезон в Одесі на правах оренди після результативного року в складі другої команди

Форвард Полісся змінює клуб. Чорноморець домовився про перехід бомбардира

ФОТО: Getty Images

Нападник житомирського «Полісся» Джері Йока найближчим часом стане гравцем «Чорноморця». Клуби вже досягли домовленості щодо переходу футболіста.

За інформацією джерела, 23-річний конголезький форвард перебереться до одеської команди на правах оренди. Термін угоди розрахований на один сезон.

Цікаво, що раніше «Полісся» відхилило пропозицію щодо продажу нападника в розмірі 500 тисяч євро, що свідчить про високі очікування клубу від футболіста. Водночас оренда до «Чорноморця» має допомогти гравцю отримати більше ігрової практики на рівні Прем'єр-ліги.

Минулий сезон Йока провів у складі другої команди житомирського клубу, де продемонстрував вражаючу результативність. У 26 матчах форвард забив 14 м'ячів та віддав 11 результативних передач, ставши одним із найефективніших гравців команди.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин