ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Володимир Бражко зворушливо підтримав Дашу Квіткову на зйомках «Танців з зірками»

Спорт

Пишається коханою

Володимир Бражко та Даша Квіткова

Фото: https://www.instagram.com/vova.brazhko / Автор невідомий

Футболіст київського «Динамо» Володимир Бражко є чоловіком відомої інфлюенсерки Даші Квіткової. Дівчина вчора взяла участь у спеціальному випуску «Танців з зірками», а її коханий зворушливо вболівав за неї з «трибун».

Зйомки спецвипуску відбулися вчора, 18 грудня. Даша Квіткова стала учасницею шоу та станцювала в парі з відомим танцівником Євгеном Котом.

Бражко підтримував свою кохану, сидячи у залі, а згодом опублікував у себе в Instagram-сторіс зворушливий допис, в якому висловив свої емоції від виступу Даші: «Пишаюся тобою 🫂».

Квіткова у відповідь дуже емоційно подякувала Володимирові за підтримку, опублікувавши свій пост: «Дякую коханому Вові Бражку, що підтримував, переживав, був поруч і знав, як це для мене важливо».

Зауважимо, що спецвипуск «Танців з зірками» отримав назву «Рух до життя» і буде благодійним. Він вийде в ефір 28 грудня 2025 року та покликаний зібрати кошти на евакуацію поранених військових.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин