ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Правила тепер важливіші за життя? Охоронець підземного паркінгу заблокував людям прохід в укриття

Україна

Охоронець відповість за те, що не пускав людей в укриття під час обстрілу

Правила тепер важливіші за життя? Охоронець підземного паркінгу заблокував людям прохід в укриття

Правила тепер важливіші за життя? Охоронець підземного паркінгу заблокував людям прохід в укриття

Сьогодні вночі, під час масованого обстрілу столиці, 61-річний охоронник підземного паркінгу в Дніпровському районі обмежив доступ містянам до приміщення, де знаходилися припарковані автомобілі. Цей паркінг є об’єктом цивільного захисту, однак працівник пояснив свої дії тим, що саме ця зона “не передбачена під укриття”, і люди під час тривоги мають залишатися лише на майданчику для заїзду та розвороту транспорту.

На виклик оперативно приїхали працівники Дніпровського управління поліції Києва, які відновили доступ до всіх приміщень захисної споруди.

За результатами перевірки поліція склала на охоронця адміністративний матеріал за ст. 175-3 КУпАП – порушення встановлених законодавством вимог щодо утримання та експлуатації об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту.

Низка посадовців у різних регіонах України потрапила під слідство через корупційні схеми, пов’язані з мобілізацією. Вони отримували гроші за переведення, броню або сприяння у виїзді з країни.

Також читайте:

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин