У Китаї блекаут, расизм у США, затримки боєприпасів та новий обстріл
Ось які новини змінили ранок 7 лютого
У Китаї блекаут, расизм у США, затримки боєприпасів та новий обстріл/Фото: scmp
Сьогодні ми зібрали головні новини України та світу станом на ранок. Уночі РФ вкотре застосувала ракети та БпЛА для атаки. Втрати противника з 24.02.22 по 07.02.26. У Білому домі "помилково" опублікували відео з Обамами у вигляді мавп. У Китаї стався блекаут. У США хочуть боротися із затримкою доставок в Україну.
Уночі РФ вкотре застосувала ракети та БпЛА для атаки
Цього разу основним напрямком удару, ймовірно, був захід країни. Вибухи лунали у Вінниці, в Рівному та на Львівщині, а також у Бурштині, що на Івано-Франківщині, – там розташована Бурштинська ТЕС. На тлі атаки в "Укренерго" повідомили, що в більшості регіонів країни застосували аварійні відключення, тож графіки нині не діють.
Втрати противника з 24.02.22 по 07.02.26
За останню добу ЗСУ знищили:
- 730 особового складу
- 2 танки, 2 бронемашин, 22 артсистем
- 1161 БпЛА
- 68 автотехніки та 1 спецтехніку
У Білому домі "помилково" опублікували відео з Обамами у вигляді мавп
Там зазначили, що це зробив їхній співробітник, а не Дональд Трамп. Президент, мовляв, навіть не знав про відео і "був дуже розчарований співробітником, який його опублікував". Відео в мережі відразу розкритикували, назвавши расистським.
У Китаї стався блекаут
Фермер спричинив відключення світла у своєму селі через те, що перевозив свиню повітрям, прив’язаною до безпілотника, і заплутав її у дротах лінії електропередачі. Тепер йому може загрожувати адміністративне покарання та компенсація втрат електрообладнання.
У США хочуть боротися із затримкою доставок в Україну
Країна планує оштрафувати компанії, які невчасно доставляють боєприпаси. Міністр оборони Піт Гегсет пообіцяв реформувати систему закупівель для війська й жорсткіше карати компанії за невчасне доставлення важливого обладнання.
Раніше ми писали вечірній дайджест 6 лютого. Дізнайтеся про кадрові зміни у Повітряних Силах, перевірку громадян у Туркменістані та повідомлення від Укренерго.
Схожі новини:
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!