ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Підліток може отримати покарання за жорстокі “ігри” з твариною

Світ

В чому звинувачують 14-річного хлопця

Підліток може отримати покарання за жорстокі “ігри” з твариною

Підліток може отримати покарання за жорстокі “ігри” з твариною/Фото: pexels

У Флориді розслідують випадок щодо жорстокого поводження з дитинчам алігатора. Зокрема, 14-річного підлітка заарештували за те, що він нібито розгойдував і бив ногами тварину. Все це відбувалося в аквацентрі Стетсона. Наразі підліток знаходиться в Центрі для неповнолітніх шерифа Волусії.

Деталі

Відомо, що в аквацентрі хлопець був з групою людей. Очевидці побачили, як він розмахував твариною за хвіст над головою, бив її ногами та закидав землею. В цей час співробітник громадської безпеки Університету Стетсона побачив, що відбувається, у прямому ефірі через камери спостереження. Він одразу звернувся до помічників шерифа. Відомо також, що одна дитина фотографувала інцидент, поки інші ловили рибу.

Шериф Волусії Майк Чітвуд прокоментував ситуацію. Він заявив, що насильство над дикою природою не є способом вільно провести час.

“На жаль, цей молодий чоловік засвоїть дуже дорогий урок”, — зазначив шериф.

Вказується, що група дітей проникла на територію закладу незаконно. З їхніми батьками та опікунами зв’язалися, проте обвинувачення щодо них не висували.

Раніше ми писали про те, що жінка народила дитину посеред хокейного матчу “Едмонтон Ойлерз”. Коментатор перервав репортаж, щоб повідомити про появу малюка. Відомо, того ж дня шайба потрапила в голову одному з уболівальників.

Ще новини за темою, які можуть зацікавити:

Джерело: people

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин