Педан закликає українських батьків заборонити дітям використовувати російську мову в побуті
Заява ведучого викликала жваве обговорення в українському суспільстві

Педан закликає батьків заборонити дітям використовувати російську мову / Фото: Instagram/pedanos
Відомий український шоумен Олександр Педан закликав батьків своїх юних співвітчизників не використовувати російську мову в повсякденному житті.
Деталі
В інтерв'ю "Суспільному" телеведучий підкреслив, що наразі в Україні практично вся освіта ведеться українською мовою. Проте, на його думку, деякі батьки роблять помилку, дозволяючи дітям спілкуватися мовою окупанта вдома.
Педан зазначив, що для вивчення можна обирати будь-яку іншу мову, наприклад, англійську або іспанську.
Спілкуйтеся з вашою дитиною частково англійською, іспанською. Знайдіть мову, яка їй знадобиться в житті. Вже в Європі російський говір дратує. Не тільки ж українців, він дратує всіх навколо, їх вже ненавидять і будуть це робити роками. Хочете розвивати в дитині скіли лінгвістичні – будь ласочка, так навіщо це робити мовою ворога? – емоційно висловився шоумен.
Щодо виховання власних дітей, Олександр Педан надає перевагу виключно українській мові як у роботі, так і вдома. Він розповів, що коли його син стикається з російськомовною спілкуванням у школі, він радить йому бути принциповим і не переходити на мову окупанта.
Телеведучий також зауважив, що пояснити дітям унікальність та важливість української мови буде значно складніше в підлітковому віці, ніж у юнацькому.
Заява Педана викликала жваве обговорення в українському суспільстві. Дехто з його шанувальників повністю підтримав його позицію, наголошуючи на важливості мови як фактора національної ідентичності. Інші ж висловили думку, що заборона російської мови може призвести до мовної дискримінації та розколу в суспільстві.
Незважаючи на неоднозначність реакції, заклик Педана змусив багатьох українців замислитися над роллю мови у вихованні дітей та її впливом на майбутнє країни.
Також ми повідомляли, що на російського актора, який публічно виступає проти війни, здійснили напад в Берліні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!