ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

"Зважені та щасливі" 10 сезон, 2 випуск: боротьба команд і психологічні випробування

Знаменитості

Учасникам важко дався другий конкурс, і вибір учасника для вигнання

"Зважені і щасливі" / Фото: bigstb

У 10-му сезоні “Зважені та щасливі” беруть участь 16 людей — у кожного своя історія й мета: схуднути і стати здоровішими. У минулому випуску вони розділилися на дві команди — жовту і синю. У новому випуску на учасників чекали складні випробування, які були спрямовані на формування командного духу.

Деталі

Перше випробування перевіряло, чи вміють учасники працювати як єдина команда. Їм потрібно було подолати ралі-забіг довжиною 3 км: зібрати розкидані на маршруті покришки й донести їх до спільної конструкції.
Покришки були спільними для обох команд, тому важливими були швидкість і стратегія. На трасі — три перешкоди, а переможці отримували п’ять додаткових покришок від Салема. Кожна покришка означала мінус кілограми на зважуванні.

Сині вирішили спочатку пройти дистанцію всією командою, а збирати покришки ближче до фінішу. Жовті ж хапали все поспіль, але швидко втомилися.

“Зважені та щасливі”/Фото: Instagram bigstb

На першій перешкоді — грязьовий басейн — жовті почали скидати частину покришок, щоб не застрягти. Синім було легше: вантаж у них був менший.

Далі йшов відрізок із покришками та висока гора. Сині співали «Розпрягайте, хлопці, коні», підтримуючи одне одного, і вишикувалися ланцюжком, передаючи покришки вгору. Жовті несли кожну окремо. В один момент вони навіть вирвалися вперед, але через те, що на найбільшого учасника Вітю довелося чекати, знову відстали.

Підсумки

  • Сині зібрали 12 покришок, що дало –3 кг на зважуванні.
  • Жовті — 8 покришок, –1 кг.

Випробування показало: успіх залежить не лише від сили, а й від командної підтримки та правильної тактики.

Другий конкурс

“Зважені та щасливі”/Фото: Instagram bigstb

Друге випробування для учасників провели дієтолог Світлана Фус і психолог Дмитро Карпачов. Воно було присвячене причинам переїдання, які символічно розділили на чотири кімнати: «Дієти», «Заїдання емоцій», «Харчові звички» та «Кімната без назви». Кожна з них відображала різні аспекти неправильного ставлення до їжі.

Кімната «Дієти»

Тут учасники ділилися своїм досвідом схуднення за допомогою різних дієт. Їм показали, як вони можуть виглядати після зниження ваги. Дієтолог пояснила, що жорсткі обмеження не призводять до стійких результатів, а часто лише поглиблюють проблему.

Кімната «Заїдання емоцій»

У цій зоні стояли три скляні колби, куди по черзі заходили учасники. Вони розповідали, чому замість вирішення проблем звикли «заїдати» їх. Щоб наочно показати залежність, згори на учасників сипалася їжа: пельмені, вареники, шоколад і бутерброди — саме ті продукти, які вони люблять.

Кімната «Харчові звички»

Тут учасникам запропонували взяти мішки з «жиром», що символізували зайву вагу, яку вони набрали. Так їм наочно показали, яке навантаження вони постійно носять із собою. Фус також розповіла про небезпеку солодких напоїв і наголосила, що надмірна вага пов'язана не лише з естетикою, а й із серйозними проблемами для здоров'я.

«Кімната без назви»

У цій кімнаті учасників чекав накритий стіл та інтерактивна гра у форматі рулетки. З конвертів вони витягували завдання: з’їсти те, від чого легко відмовитися, з’їсти страву заради того, щоб вона «не дісталася іншому», або обрати їжу відповідно до своєї емоції. Таким чином ведучий показав, що багато хто схильний перекладати відповідальність за переїдання на зовнішні обставини чи оточення, замість того щоб усвідомлювати власні звички.

Третє випробування: тренування з тренерами

Жовта команда під керівництвом тренерки Марини Боржемської займалася на кардіозоні. Тренер мотивувала учасників викладатися на 100%, збиратися і працювати як єдина команда. Учасники могли використовувати різні тренажери: бігову доріжку, велотренажер, степер та інші. Тренування тривало 45 хвилин, за цей час команда подолала 50 км і отримала 4 покришки, що відповідало 1 кг на зважуванні. У підсумку це допомогло команді скинути 2 кг на вагах. Основна мета тренерки — показати, що команда має бути єдиним цілим.

Синя команда тренувалася під керівництвом Олексія Новікова, який обрав силове тренування. Учасники виконували 4 вправи разом, як єдина команда, щоб заробити 4 покришки. Одна з учасниць не змогла взяти участі через стан здоров’я. Складність випробування полягала в тому, що якщо хоча б один учасник не виконує завдання, команда не отримує покришку. Тренер мотивував учасників підтримувати одне одного і працювати злагоджено.

“Зважені та щасливі”/Фото: Instagram bigstb

Зважування

Після третього випробування синя команда втратила 3 кг, а жовта команда — 2 кг на вагах.

Жовта команда показала такі результати:

  • Віктор —5 кг.
  • Карина К. —2 кг.
  • Оля —2 кг.
  • Мая —3 кг.
  • Вадим —3 кг.
  • Олександр —4 кг.
  • Надія —3 кг.
  • В'ячеслав —5 кг.

Разом із бонусом: 29 кг, що становить 2,23%.

Синя команда показала такі результати:

  • Матвій —5 кг.
  • Андрій —4 кг.
  • Анна —1 кг.
  • Карина Ч. —2 кг.
  • Магдалина —3 кг.
  • Азат —2 кг.
  • Вікторія А —3 кг.
  • Вікторія Б. —3 кг.

Разом із бонусом: 26 кг, що становить 2,17%.

Жовта команда виграла зважування.

Під час зважування учасниці Карині К. стало зле, вона втратила свідомість. Їй надали медичну допомогу, лікар зазначив, що це, ймовірно, пов’язано з емоційним стресом.

У результаті голосування синя команда вирішила відправити Карину Чернецьку додому.

Карина Чернецька/Фото: /Фото: Instagram bigstb

У сьомому випуску «МастерШеф-16» учасники проходили одне з найскладніших випробувань — битву чорних фартухів, де за право залишитися в проєкті боролися одразу дев’ятеро. Вони мали вгадати 16 інгредієнтів страви, ризикуючи потрапити на «страшну гірку» з екзотичними та неприємними продуктами — від комах до 100-річних яєць. Після кулінарного випробування учасники готували кролика по-мисливськи, і за підсумками дегустації проєкт залишила Марія Точилкіна.

Джерело: МЕТА

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин