Піца від Марійки: не можливо пройти повз
Покроковий відеорецепт приготування Піца від Марійки

Є опис рецепта та рекомендації щодо приготування Фото: скрін
Скільки разів cook_julija_simonchuk читала відгуки на цю піцу, не можливо було пройти повз, і ви не проходьте, зберігайте і готуйте, це дуже смачно.
Що треба:
- молоко (або вода) - 200 мл;
- сіль - 1 ч.л;
- цукор - 2 ч.л;
- дріжджі пресовані - 25 (сухі - 9)г;
- борошно - 330 г;
- олія - 3 ст.л.
Приготування:
Кладемо в миску цукор, сіль, дріжджі і вливаємо тепле (не гаряче) молоко. Розмішуємо до повного розчинення (я перетираю дріжджі з цукром і тоді додаю рідину, або ж якщо сухі, то так, як на відео, якщо впевнені в якості. Не впевнені то зробіть опару і перевірте).
Додаємо половину борошна і замішуємо тісто вінчиком спочатку, в процесі додавання решти борошна замішуємо руками.
Спочатку здається що тісто туге (забите), але коли додаємо олію в тісто, воно стає «приємніше». Місимо тісто поступово додаючи олію. Ставимо тісто підійти, щоб збільшилося в рази (накривши рушником).
Коли тісто готове, за бажанням ділимо на дві частини (вийде дві круглі піци діаметром приблизно 36 см), або ж готуємо одну велику на ціле деко.
Бляху змащуємо олією і викладаємо тісто, попередньо злегка розкачавши качалкою, акуратно розтягуємо і формуємо бортики.
Викладаємо начинку за вашим смаком, попередньо помастивши соусом або кетчупом.
Начинка cook_julija_simonchuk: кетчуп, сир моцарелла, ковбаса, гриби, помідори, і зверху ще трошки сиру.
Випікаємо в розігрітій духовці при температурі 250 градусів 10-15 хв.
Смачного.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!