12 підлеглих замість техніки: шокуючі деталі будівництва приватного будинку на Сумщині
Експосадовиць ДСНС будував будинок дружині. “Будівельниками" були його підлеглі
12 підлеглих замість техніки: шокуючі деталі будівництва приватного будинку на Сумщині
Колишньому заступнику начальника одного з відділів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС повідомили про підозру. Він залучав підлеглих до виконання будівельних робіт на території приватного домоволодіння, котре належить його дружині.
Деталі
В період з березня по квітня 2024 року 12 співробітників ДСНС у робочий час замість служби змушені були виконувати ремонтні роботи. “Будівельниками” вони працювали й у позаробочий час.
А також для будівництва будинку підозрюваний використовував матеріали, які його підлеглі демонтували з приміщення школи під час виконання службового завдання.
За використання матеріалів демонтованих зі школи в суді вже триває розгляд справи по суті. Про це стало відомо ще у вересні 2024 року.
В Офісі Генпрокурора повідомили, що дії підозрюваного кваліфікували як вербування людей, вчиненому з метою експлуатації, з використанням службової залежності потерпілих (ч. 2 ст. 149 КК України).
Раніше ми повідомляли, що Жовківська окружна прокуратура офіційно завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт щодо 31-річної мешканки Львівського району. Жінку звинувачують у злісному невиконанні батьківських обов’язків, що призвело до смерті її дітей (ст. 166 КК України).
Вас може зацікавити:
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!