Ґвалтівнику та вбивці 7-річної Соломійки загрожує довічне ув'язнення (ВІДЕО)
Перед судом постане чоловік, який зґвалтував та вбив семирічну Соломію Тарасюк
Прокурори скерували до суду справу про вбивство 7-річної дівчинки в Одесі
Поліцейські Одещини завершили розслідування та направили до суду обвинувальний акт щодо 31-річного чоловіка, який жорстоко вбив малолітню сусідку. Зловмиснику висунуто звинувачення за трьома статтями Кримінального кодексу України, що передбачають найвищу міру покарання — довічне позбавлення волі.
Подія сталася в червні минулого року. Мати 7-річної Соломійки повідомила про зникнення дитини, яка ввечері каталася на самокаті у дворі будинку.
Заманювання: 31-річний сусід, перебуваючи під дією наркотиків, запросив дівчинку в гості. Дитина, яка знала чоловіка раніше, погодилася.
У власному помешканні зловмисник зґвалтував дитину, після чого задушив її. Експертиза підтвердила смерть від механічної асфіксії.
Вранці вбивця запакував тіло в сумку, вивіз на таксі та сховав у підвалі за кілька кварталів від дому.
Правоохоронці затримали фігуранта протягом кількох годин. Під час обшуків було вилучено:
- Біологічні зразки вбивці та жертви;
- Самокат загиблої дівчинки;
- Екстракт канабісу, який чоловік зберігав для власного вживання.
Наразі чоловік перебуває під вартою без права на заставу. Йому інкримінують:
- ч. 4 ст. 152 — Зґвалтування малолітньої особи.
- п. п. 2, 10 ч. 2 ст. 115 — Умисне вбивство малолітньої дитини, поєднане із зґвалтуванням.
- ч. 1 ст. 309 — Незаконне зберігання наркотичних засобів.
Справу передано до суду для розгляду по суті під процесуальним керівництвом Одеської обласної та Хаджибейської окружної прокуратур.
Редакція meta.ua раніше повідомляла, що столичні оперативники взяли під варту 28-річного мешканця Дарницького району за підозрою у домашньому насильстві з летальними наслідками. Трагедія розгорнулася рано-вранці: чоловік напав на матір, б'ючи її та застосовуючи провід для задушення. В ході розслідування з'ясувалося, що від рук зловмисника також загинула його бабуся.
Ще новини за темою, які можуть зацікавити:
- Байдужість матері до побитої дитини стала причиною фатальних наслідків
- Смертельна розправа за плач: 19-річний молодик забив немовля кулаками
- Знущання над підлітком у Дніпропетровській області: за фактом оприлюдненого відео відкрито справу
- Підозрюваній у вбивстві дитини, вимагають тримання під вартою без права на заставу

Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!