ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Кінець трирічного жаху: на Київщині засудили дядька, який тримав племінницю в страху та насильстві

Україна

Дядько три роки ґвалтував племінницю

Кінець трирічного жаху: на Київщині засудили дядька, який тримав племінницю в страху та насильстві

Кінець трирічного жаху: на Київщині засудили дядька, який тримав племінницю в страху та насильстві

Під час суду дитина попросила покарати кривдника. Розгляд справи тривав з осені 2024 року. За зʼясованими деталями 32-річного житлеля Обухівського району визнано винним у серії особливо тяжких злочинів проти статевої недоторканості малолітньої дитини.

Деталі

У суді було доведено 29 епізодів зґвалтування потерпілої – племінниці засудженого, якій на початку інкримінованого обвинуваченому періоду виповнилося лише 8 років.

Рідний дядько ґвалтував дівчинку з осені 2021-го до кінця вересня 2024 року. Дитина періодично навідувалася до бабусі, яка проживала за однією адресою з обвинуваченим, там він і вчиняв злочини: у помешканні, в сараї та на горищі.

Щоразу чоловік наказував дівчинці нікому не розповідати.

Дитина розповіла, що ніхто із її батьків, сестер та родичів не знав того, що з нею робить дядько. Проте, був випадок, коли їх разом застала дружина обвинуваченого. Жінка про вказаний факт промовчала, бо «боялася осуду».

Все зʼясувалось, коли дівчинка розповіла про все своїй старшій сестрі. Розмову дівчат почула їх мати та одразу звернулася до правоохоронців.

Тоді ж чоловіка й затримали.

Його дії кваліфікували за ч. 4 та ч. 6 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування особи, яка не досягла 14 років, вчинене повторно).

«Я хочу, щоб мого дядька суворо покарали за те, що він робив зі мною», - заявила під час судового засідання постраждала дитина.

Сам чоловік свою провину не визнав. За сукупністю вчинених злочинів йому призначено найсуворіше покарання – довічне позбавлення волі.

До слова, офіс Генерального прокурора повідомив про оскарження вироку 42-річній жительці села Серебрія, чий син із тяжкою інвалідністю помер через систематичне недоїдання та відсутність догляду. Прокуратура вважає призначене судом мінімальне покарання у 3 роки ув'язнення несправедливим.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин