Віталій Кличко спростував чутки про смерть двох слюсарів у Києві
Раніше народний депутат Кучеренко про важкі умови роботи слюсарів у Києві
Причини смерті наразі зʼясовують судмедексперти
Мер столиці Віталій Кличко надав офіційні розʼяснення щодо інформації, яка почала ширитися мережею, про нібито загибель двох комунальників.
За даними медиків, ситуація наступна: Помер один працівник (слюсар), а не двоє. Трагедія сталася 19 січня. 60-річному чоловікові стало зле безпосередньо під час виконання робіт на виклику в одній із квартир житлового будинку. Наразі точна причина смерті невідома — її встановлюють судово-медичні експерти.
Раніше народний депутат від партії «Батьківщина» та перший заступник голови енергетичного Комітету ВРУ Олексій Кучеренко повідомив про критичну ситуацію з кадровим забезпеченням аварійних служб столиці.
За словами депутата, київські слюсарі працюють в аномально напруженому режимі через значний дефіцит спеціалістів та складні погодні умови. Основні тези заяви:
- Надлюдські навантаження: Через брак бригад люди змушені працювати по 2–3 доби без перерви, буквально «валячись із ніг».
- Трагічні наслідки: Кучеренко заявив, що за останні дні двоє слюсарів померли від «дикого перенавантаження».
- Стан здоров'я працівників: У багатьох фахівців аварійних бригад зафіксовано обмороження та глибоке психофізичне виснаження.
Нардеп закликав пам’ятати про ту ціну, якою зараз підтримується життєдіяльність міста в умовах морозів та енергетичних викликів.

Редакція meta.ua раніше повідомляла, що на кінцевій станції трамвайного маршруту в Деснянському районі стався напад на працівника транспорту. Водій звернувся до пасажира з вимогою вийти з салону, після чого між ними виникла сварка. Конфлікт переріс у фізичну агресію: водій отримав поранення ножем.
Ще новини за темою, які можуть зацікавити:
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!