ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Перше побачення Тараса Цимбалюка ледь не зірвало прем'єру, а засновниця кенді-бару здивувала хобі

ТВ-шоу

Коні та кіно: Пристрасть, що об’єднала Цимбалюка та Жуковську

Перше побачення Тараса Цимбалюка ледь не зірвало прем'єру, а засновниця кенді-бару здивувала хобі

Первое свидание Тараса Цымбалюка на шоу / Скриншот

Напередодні старту 14-го сезону романтичного реаліті-шоу "Холостяк" із актором Тарасом Цимбалюком у головній ролі, стало відомо про інтригуючі деталі першого побачення сезону. Холостяк устиг зустрітися з однією з учасниць, Валерією Жуковською, ще до основної вечірки, викликавши хвилю обурення серед конкуренток.

Деталі

Перше індивідуальне побачення Тараса Цимбалюка відбулося з Валерією Жуковською — засновницею популярного кенді-бару Find Your Cake і, що несподівано, майстром спорту з виїздки коней.

Ця спільна пристрасть до коней одразу створила особливий зв'язок між парою. Холостяк зізнався, що і сам любить коней та вміє їздити верхи у різних стилях, а також пригадав складні сцени з фільмів, де йому доводилося працювати з тваринами, зокрема найважчу — коли потрібно було впасти з коня.

Валерія Жуковська поділилася емоційною історією, яка глибоко вразила актора: вона розповіла про свій складний досвід евакуації власного коня з рідного Миколаєва після початку повномасштабного вторгнення. На щастя, операція пройшла успішно, і зараз Валерія разом зі своїм улюбленцем живе та тренується в Німеччині.

Поки Тарас і Валерія насолоджувалися спільним часом, інші учасниці шоу не приховували невдоволення тим, що перше побачення відбулося ще до їхньої зустрічі на вечірці знайомств.

Нарешті, стартував культовий романтичний проєкт, на який чекали тисячі глядачів. Новий, 14-й, сезон «Холостяка» обіцяє ще більше емоцій, щирих зізнань та несподіваних поворотів.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин