ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Український "Бріджертон" з гасовою лампою: чому всі хочуть спокусити доньку винахідника

Фільми

До Дня святого Валентина українці побачать історичний трилер з елементами еротики

Український "Бріджертон" з гасовою лампою: чому всі хочуть спокусити доньку винахідника

Український «Бріджертон» з гасовою лампою: чому всі хочуть спокусити дочку винахідника / Кадр з відео

Українське кіно готується здивувати глядачів новим проєктом, який виходить за межі звичних жанрів. 12 лютого на великі екрани вийде "Всі відтінки спокуси" – перша вітчизняна стрічка, яка поєднує історичний трилер з елементами еротики. Команда фільму нещодавно представила офіційний трейлер, який обіцяє занурити аудиторію в атмосферу пристрастей, інтриг та небезпечних ігор.

Деталі

Фільм базується на реальних подіях із життя родини Йогана Зега – українського винахідника гасової лампи, який подарував світло цілому світові. Проте в центрі сюжету не сам винахідник, а його донька Амелія Крижевська-Зег, навколо якої розгортаються події в родинному маєтку наприкінці ХІХ століття в Лемберзі.

"Нарешті в нашому трейлері можна побачити історію, яку ми так довго хотіли розповісти. Ця історія створена на базі реальних фактів про Йогана Зега, що для мене особливо важливо, адже це наш український винахідник", – ділиться враженнями виконавиця головної ролі Олена Лавренюк.

Про що розповідає фільм

Після весільної подорожі Амелія повертається до родинного маєтку разом із чоловіком та прислугою. Але за масивними дверима старовинного будинку кипить справжній вулкан пристрастей. Кожен мешканець оселі має власну мету: комусь потрібні її статки, хтось прагне зайняти її місце, а для когось єдиним виходом стає її зникнення.

Будинок, де колись народилося світло завдяки геніальному винаходу її батька, тепер потопає в тінях змов та прихованих загроз. Коли емоції стають знаряддям маніпуляції, виникає питання: хто зможе вистояти в цій небезпечній грі до фіналу?

З трейлера стає очевидно – це не просто історія про інтимні стосунки. Це розповідь про нерозкриту сторінку українського минулого, про епоху, коли наша країна дарувала світу світло, водночас розкриваючи темні грані людської природи.

Реакція акторів

Володимир Дантес, один із виконавців головних ролей, зізнається, що перегляд готового фільму справив на нього сильне враження:

"Якщо чесно, я в глибокому шоці! Мені дуже незвично дивитися на себе в кадрі й на персонажа, якого я граю. Це виглядає так переконливо, що я сам іноді не встигаю звикнути. Дивлюсь і розумію, що поруч зі мною були неймовірно сильні, професійні партнери".

Актор підкреслює, що саме високий рівень гри колег допомоміг створити ту атмосферу, яка робить стрічку особливою.

Новий формат для України

"Всі відтінки спокуси" – це експеримент для українського кінематографа. Поєднання історичного періоду, детективної інтриги та відвертих сцен створює унікальний коктейль, який досі не було представлено на вітчизняних екранах у такому вигляді.

"Мені дуже подобається естетика нашого кіно – вона сучасна й водночас історична. Я маю надію, що трейлер надихне вас подивитися повну історію, адже це значно більше, ніж здається на перший погляд", – додає Олена Лавренюк.

Вероніка Ясінська, CEO Green Light Films, упевнена в потенціалі проєкту: "Фільм спокушає атмосферою, напруженням і темами, що не залишають байдужими, і саме тому має сильний потенціал зацікавити глядача у прокаті".

Команда

У головних ролях знялися Олена Лавренюк (відома за роллю в "Каві з кардамоном" та "DZIDZIO Контрабас"), Володимир Дантес, Оксана Черкашина (володарка "Золотої дзиґи" за "Клондайк"), Олена Хохлаткіна (також нагороджена "Золотою дзиґою" за "Памфір") та Даніель Салем.

Режисером стрічки стала Ірина Громозда, відома за серіалами "Схованки" та "Кава з кардамоном". Окрему увагу варто приділити роботі художниці по костюмах Оксани Берг – вона створила образи, які спираються на історичну точність, але при цьому говорять сучасною візуальною мовою.

Творці фільму наголошують: це розповідь про спокусу в різних її формах – владу, гроші, славу, кохання та зраду. Це історія про вибір, бажання та межі свободи, які люди готові переступати заради іншого.

Прем'єра "Всіх відтінків спокуси" заплановована на 12 лютого – ідеально до Дня святого Валентина. Чи готові українські глядачі до такого сміливого кінематографічного експерименту? Відповідь ми дізнаємося вже скоро.

Прем'єра запланована на 12 лютого, що робить фільм ідеальним вибором для перегляду до Дня закоханих. Проте, якщо ви не плануєте вихід у кінотеатр, пам'ятайте: вихідні — це справжній храм для фанатів великого екрана вдома. Відкиньте всі турботи, ігноруйте негоду за вікном, готуйте улюблені напої та закуски і влаштовуйтеся зручніше під пледом, адже на стрімінгових сервісах щойно з’явилися гарячі новинки, що складуть конкуренцію навіть найочікуванішим прокатним прем'єрам.

Читайте ще:

Провал легенди: чому кіностудія Universal вирішила остаточно відмовитися від розвитку франшизи про «Мумію».

Мультивсесвіт стає складнішим: Marvel заплутує глядачів новими геополітичними союзами між Вакандою та паралельними світами.

Чотирилапий тріумфатор: як пес Інді зумів обійти іменитих акторів-людей і вибороти престижну кінонагороду.

Джерело: Green Light Films

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин