Кривавий ранок на Академіка Корольова: в Одесі підірвали Toyota, водій у тяжкому стані
Сила вибуху була настільки значною, що важку іномарку закинуло на дах сусідньої автівки
Вибухова хвиля підкинула авто в повітря: кадри ранкового жаху в спальному районі Одеси/Фото: Нацполіція
-
В Одесі на вулиці Академіка Корольова стався вибух автомобіля Toyota, внаслідок якого 56-річного чоловіка госпіталізували з травмами.
-
Сила вибуху підкинула іномарку на дах сусіднього авто; на місці події працюють вибухотехніки та криміналісти для встановлення причин інциденту.
-
За попередніми даними, постраждалим є колишній військовий, а авто вибухнуло під час активації сигналізації; поліція проводить перевірку.
Сьогодні ранок у спальному районі Одеси розпочався з надзвичайної події, яка сколихнула місцевих мешканців. На гарячу лінію "102" надійшло екстрене повідомлення про потужний вибух цивільного автомобіля марки Toyota, що був припаркований на вулиці Академіка Корольова.
Деталі
За даними Головного управління Нацполіції Одеської області, внаслідок інциденту травми отримав 56-річний чоловік. Наразі відомо, що постраждалого було оперативно госпіталізовано до медичного закладу. Лікарі надають йому необхідну допомогу, проте інформація про ступінь тяжкості поранень ще уточнюється.
Сила вибуху була настільки значною, що важку іномарку буквально підкинуло в повітря та закинуло на дах сусідньої автівки. Обидва транспортні засоби зазнали серйозних механічних пошкоджень, а навколо місця події розкидані уламки металу та скла.
Зараз територія навколо епіцентру вибуху оточена. На місці працює посилена група фахівців:
- Вибухотехніки, які перевіряють територію на наявність інших небезпечних предметів та встановлюють тип вибухового пристрою;
- Криміналісти та слідчі, що збирають речові докази;
- Оперативні підрозділи, які опитують свідків та перевіряють записи з камер відеоспостереження.
Правоохоронці зазначають, що офіційна правова кваліфікація події (чи це був замах на вбивство, теракт або порушення правил безпеки) буде надана лише після ретельного аналізу всіх зібраних матеріалів та висновків експертів.
Місцеві пабліки пишуть, що постраждалим і власником автівки є колишній військовий, полковник. Повідомляється, що авто вибухнуло, коли він активував сигналізацію.
Це не перший подібний випадок. Вранці 6 лютого у Київському районі Одеси стався вибух автомобіля, внаслідок якого загинув 21-річний власник транспортного засобу. Інцидент також стався на вулиці Академіка Корольова.
Ще новини, що можуть вас зацікавити:
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!