ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

ЗСУ атакували центр «Рубікон» та ремонтну базу ворога в районі Ялти

Україна

У ніч на 10 лютого 2026 року на ТОТ Донецької області, в районі н.п. Ялта, уражено ворожий ремонтний підрозділ

ЗСУ атакували центр «Рубікон» та ремонтну базу ворога в районі Ялти

ЗСУ атакували центр «Рубікон» та ремонтну базу ворога в районі Ялти

Генштаб підтвердив ураження ремонтного підрозділу, навчальний центр БпЛА, пункти управління та місця зосередження противника.

Деталі

Оборонці атакували:

  • на ТОТ Донецької області, в районі н.п. Ялта, там уражено ворожий ремонтний підрозділ.
  • На ТОТ Запорізької області, в районі н.п. Комиш-Зоря, уражено навчальний центр підготовки пілотів БпЛА та виробництва FPV-дронів. В районі Хліборобного наші воїни били по зосередженню живої сили противника.
  • Крім того, в районі н.п. Високе (ТОТ Запорізької області) уражено пункт управління БпЛА підрозділу зі складу центру "Рубікон".
  • Вчора, на території Курської області рф, в районі н.п. Тьоткіно, зафіксовано влучання по пункту управління БпЛА противника.
  • На ТОТ Донецької області, в районі Федорівки, уражено польовий склад пально-мастильних матеріалів ворога.

Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.

“Сили оборони України й надалі системно здійснюватимуть заходи, спрямовані на послаблення бойового потенціалу російського агресора”, - зазначили в Генштабі ЗСУ.

Раніше ми повідомляли, що в Офісі Генпрокурора повідомили, що водійка BMW здійснила наїзд на 11-річного хлопчика, що переходив дорогу на регульованому пішохідному переході разом із мамою. Автопригода сталась у понеділок, 9 лютого близько 16:30 у Кривому Розі.

Вас може зацікавити:

Джерело: Генштаб

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин