ДПСУ почала оформлювати виїзд держслужбовиць за кордон за новими правилами
Від сьогодні набрали чинності зміни, які скасовують обмеження на перетин кордону для держслужбовиць
ДПСУ почала оформлювати виїзд держслужбовиць за кордон за новими правилами
Уряд скасував обмеження на перетин кордону для всіх жінок без винятків, незалежно від займаних посад в органах державної влади, місцевого самоврядування, на державних підприємствах та в судах.
Деталі
Зміни до Правил перетину кордону, затверджені Постановою № 57, в частині внесення змін до пункту 2-14 цих Правил, набрали чинності з 20 травня.
Зокрема, Уряд, Постановою від 15 травня 2026 року № 623, зняв обмеження з осіб з числа жінок щодо перетину державного кордону на підставі відповідних рішень про службові відрядження.
ДПСУ вже розпочала застосовувати дану норму під час прикордонного контролю в пунктах пропуску.
Ми раніше повідомляли, що Уряд скасував обмеження на перетин кордону для всіх жінок. Без винятків, незалежно від займаних посад в органах державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємствах та судах.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!