Xiaomi представила найдешевший смартфон 2026 року з фірмовим 120 Гц екраном
Технічні характеристики бюджетної моделі
Xiaomi представила найдешевший смартфон 2026 року з фірмовим 120 Гц екраном/Фото: Xiaomi
Компанія Xiaomi продовжує утримувати звання головного гравця у бюджетному сегменті смартфонів. Цього разу у лінійці китайського гіганта з'явився Redmi 17C. Він є оновленням популярної серії Redmi C.
Попри свій мінімальний цінник у 115 доларів (~5000 грн), новинка отримала цілком сучасний набір характеристик: великий 120-герцовий дисплей, акумулятор ємністю 5160 мА·год, а ще — рідкісний для нинішніх реалій 3,5-мм роз'єм для дротових навушників. Розбираємося, що насправді вміє цей апарат і чи варто розглядати його як покупку цього року.
Що отримають покупці, придбавши Redmi 17C
За 115 доларів користувачі матимуть гаджет з процесором MediaTek Helio G81-Ultra, орієнтований на базову продуктивність та енергоефективність. Круглий фотоблок з основною камерою на 13 Мп. Фронтальна камера має роздільну здатність 5 Мп. В якості операційної системи використовується фірмова оболонка Hyper OS 3.
Є і додаткові переваги. Це, зокрема, бічний сканер відбитків пальців та роз'єм 3,5 мм для навушників.
Смартфон будуть випускати у трьох кольорових варіантах: блакитному, червоному та чорному. Червоний смартфон матиме текстуру “під шкіру”.

Станом на зараз глобальна версія Redmi 17С ще не вийшла, тож смартфон продається лише в Китаї. Користувачам з інших країн доведеться трішки почекати.
У травні Xiaomi несподівано випустила оновлення HyperOS для низки смартфонів. Ці прилади офіційно отримали статус End-of-Life (EOL), тобто завершили життєвий цикл. Зазвичай для таких телефонів вже не випускають оновлення, проте в Xiaomi зробили виняток.
Свіже оновлення ПЗ отримали або отримають такі пристрої:
- Xiaomi 11i;
- Xiaomi 12;
- Xiaomi 12 Pro;
- Redmi K60e;
- Redmi Note 11 Pro+;
- Poco F4;
- Poco F4 GT.
Свіже HyperOS випущено з метою усунення окремих програмних збоїв. З ним робота системи також стане більш стабільною.
Раніше ми писали про те, що Apple планує монетизувати генеративний ШІ у своїй екосистемі. Що саме доведеться купувати через платний пейвол?
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!