ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Йожеф Сабо дав прогноз на матч Ліги конференцій Шахтар – Крістал Пелас

Спорт

Відомий вітчизняний фахівець вважає, що в цьому поєдинку заб'ють обидва суперники

Йожеф Сабо дав прогноз на матч Ліги конференцій Шахтар – Крістал Пелас

ШАХТАР

Завтра, 30 квітня «Шахтар» на умовно своєму полі зіграє перший півфінальний матч Ліги конференцій проти англійського «Крістал Пелас». На що в цьому поєдинку зможе розраховувати українська команда ексклюзивно сайту Meta.ua, розповів авторитетний у минулому тренер Йожеф Сабо.

– Йожефе Йожефовичу, чого ви чекаєте від майбутнього поєдинку Ліги конференцій «Шахтар» – «Крістал Пелас»?

– Для «гірників», це, можна сказати, буде фінал. Все-таки не щодня українські команди доходять до півфіналу єврокубків, тим більше коли в країні йде війна і всі домашні матчі доводиться проводити поза рідними стінами.

«Крістал Пелас» – небезпечна команда. Так, на початку року у них був спад, і вони опустилися в турнірній таблиці свого чемпіонату, проте склад у англійців сильний і це відчують на собі гравці «Шахтаря».

– Чи є фаворит у цьому протистоянні?

– Так. Для мене це «Крістал Пелас». Знову ж таки, незважаючи на те, що команда зараз йде на 13-му місці в АПЛ.

– З огляду на їхнє турнірне становище у чемпіонаті, «Крістал Пелас» кине всі сили на перемогу в Лізі конференцій?

– Їхній наставник Олівер Гласснер не новачок у футболі (посміхається). Цей фахівець вигравав Лігу Європи, а з «Крістал Пелас» ставав володарем Кубка та Суперкубку Англії. Він знає, як побудувати гру проти «Шахтаря», і, напевно, пріоритетом вибрав Лігу конференцій.

– «Шахтар» діятиме першим номером?

– Важко сказати, яку гру обере Арда Туран у першому поєдинку. Щоправда, «Шахтарю» погано дається гра у захисті. Тут важко вгадати із тактикою. Чи зможе наставник так побудувати дії підопічних, щоб убезпечити свої ворота, питання. У англійців є швидкі виконавці, тому треба побоюватися їх контратак. Моменти будуть у обох команд. Але, гадаю, для донеччан нічия була б непоганим результатом.

– Тобто, за вашими припущеннями у Кракові «Шахтар» не переможе?

– Обидві команди вміють атакувати, тому я впевнений, що голи у цьому поєдинку будуть. Я поставлю на – 1:1, проте багато може змінитись, якщо хтось із суперників відзначиться у дебюті поєдинку, тоді може бути забито і більше м'ячів.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин