У Києво-Печерській лаврі запрацювала унікальна програма для військових
Військові зможуть відновити душевні травми після перебування на фронті, адже вони також потребують моральної підтримки

У Лаврі запустили унікальний проєкт для військових / Фото: mkip.gov.ua
Захисники України зможуть стати учасниками унікальної програми відновлення в заповіднику "Києво-Печерська лавра". Подробиці 14 серпня розповіло Міністерство культури та інформаційної політики.
Деталі
Сьогодні відбулася презентація програми, яка допоможе військовослужбовцям доторкнутися до культурного та історичного простору національної пам'ятки, щоб залікувати душевні рани після фронту.
Адже незламним теж потрібна підтримка
Програма має допомогти їм та їхнім родинам відновитися після випробувань війни, зауважив тимчасовий виконувач обов'язків очільника міністерства Ростислав Карандєєв.
Військові зможуть перебувати в заповідній частині святині від 1 до 7 днів. Також їм будуть доступні різні екскурсії, релігійні практики та культурні активності за бажанням.
Завдяки спілкуванню із духовенством, істориками, мистецтвознавцями, археологами, воїни можуть зрозуміти, як долати свої переживання та перетворювати їх на посттравматичне зростання
Захисникам покажуть території, святині, розкажуть про історію місця і запропонують долучитися до різних заходів, які мають позитивно позначитися на їхній психологічній реабілітації.
Нагадаємо, суд визнав законним розірвання договору між заповідником "Києво-Печерська лавра" та УПЦ МП.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!